Anna Michałek

Untitled-1.png

Klienci indywidualni

Pomogę ci podjąć dobrą decyzje!

Moim głównym zadaniem jest edukowanie swoich Klientów jak zarządzać finansami, a także weryfikacja i optymalizacja posiadanych umów finansowych. Dzięki dostępowi do rynku finansowego mogę porównać dla Ciebie oferty oraz wybrać te najatrakcyjniejsze pod względem ceny oraz jakości, tak aby zaoszczędzić Twój czas!

Oto w czym mogę Ci pomóc

UBEZPIECZENIA

Weryfikacja obecnych polis, sprawdzenie ich jakości, adekwatności oraz ich optymalizacja. Wspólnie przeanalizujemy jakie ryzyka Ciebie dotykają i jaka suma ubezpieczenia odpowiednio Cię zabezpieczy.

KREDYT HIPOTECZNY

Zakup mieszkania lub budowa wymarzonego domu często wymusza na nas skorzystanie z kredytu hipotecznego. Moim zadaniem w tej operacji będzie przygotowanie Cię do całego procesu, wspólne przejście przez niego oraz opieka gdy już zamieszkasz w swoim wymarzonym lokum.

OSZCZĘDNOŚCI I INWESTYCJE

Masz zgromadzone oszczędności ale nie wiesz gdzie je trzymać? Boisz się o wysokość inflacji? W zależności od tego jakie ryzyko jesteś w stanie zaakceptować, jaką sumę środków możesz przeznaczyć na inwestycje oraz jaki okres czasu Cię interesuję znajdę dla Ciebie idealne rozwiązanie.

PRZYSZŁOŚĆ DZIECI

Chciałbyś zapewnić swoim pociechom lepszy start niż sam miałeś lub odpowiednio je zabezpieczyć ale nie do końca wiesz co możesz zrobić? Moją rolą jest przedstawienie Ci najlepszych rozwiązań.

PRZYSZŁOŚĆ EMERYTALNA

Osoby pracujące dzisiaj najczęściej obawiają się, że nie dożyją emerytury. Natomiast prognozy są pesymistyczne. Zdecydowana większość z nas dożyje Jesieni Życia ale nie będzie miało w jej trakcie pieniędzy. Im wcześniej zaczniesz gromadzić kapitał na ten cel, tym łatwiej go zrealizujesz. Moim zadaniem jest znalezienie skutecznych rozwiązań i planu ich realizacji

UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE

Samochód miałeś już wcześniej, teraz masz pierwsze mieszkanie. Zadbam o to by jakakolwiek sytuacja losowa nie zmusiła Cię do ruszenia swoich oszczędności ale pozwoliła na swobodne cieszenie się życiem. Zweryfikujemy wyłączenia oraz zakres polis majątkowych by swobodnie myśleć o przyszłości.

Umów się na bezpłatną konsultację!